fbpx
Mootorrataste transport
MOOTORRATASTE TRANSPORT
VEDU KINNISE TREILERIGA – ICC A KINDLUSTATUD – EUROOPA & UK
MOOTORRATASTE TRANSPORT

KINNISE TREILERIGA

Kas oled mõelnud, et sooviksid minna koos sõpradega avastama Euroopa kaunemaid mootorrattateid Horvaatias, Itaalias või hoopis Hispaanias, aga tuhandete kilomeetrite pikkune reis Eestist Kesk- või Lõuna-Euroopasse ei tundu liiga ahvatlev? Meil on sulle lahendus – Garage 33 pakub mootorrataste transporti kinnise treileriga. See on paindlikem ning turvalisim viis mootorrataste transpordiks Sinu soovitud sihtpunkti ja tagasi!
Viime mootorratta Sulle sobivasse lennujaama või muule aadressile soovitud ajaks ning võtame peale just Sulle sobivast asukohast ja ajal. Sina saad alustada sõitu kohe saabudes ning sõidu lõppedes võid minna muretult lennujaama ja Sinu ratas jõuab vaid päevade jooksul tagasi koduaadressile.
Meie teenus on sobiv motomatkajatele, kes hindavad kõrgelt oma aega ning soovivad täelikult pühenduda vaid sõidule väljavalitud sihtkohas. Samuti on Sul soovi korral võimalus alustada sõitu Sinu valitud sihtpunktist ja anda mootorratas teises sihtpunktis Garage 33 transpordi hoolde.
Uusimad Brian James treilerid mootorrataste transpordiks
Osutame teenust uusimate BrianJames RaceTransporter 6 haagiste ning Iveco Daily spetsiaalselt kinniseks veoks kohaldatud veokiga.
Lahendame ka kõige keerulisemad logistilised pusled ning viime mootorrattad turvaliselt ka kõige eksootilisematesse asukohtadesse Euroopas. Oleme mitmete motoklubide ja mootrrattatootjate transpordiparneriks!
Hinnapakkumise saamiseks ja/või transporditeenuse broneerimiseks oleme klientidele kättesaadavad 24/7 emaili info@g33-logistics.com ja telefoni 56 988 000 vahendusel.

KÜSI HINDA
  GARAGE 33 OÜ

  Järvekalda tee 33,
  Harkujärve küla,
  76912 Harku vald
  Registrikood: 14926043
  KMKR Nr. EE102238136
  Email: info@g33-logistics.com
  Telefon: (+372) 56 988 000

  Mootorrataste transport igasse Euroopa punkti
  KOKKUVÕTVALT
  • Mootorrataste transport kinnise treileriga sinu soovitud asukohta ja ajal;
  • turvaline, kindlustatud, dokumenteeritud;
  • igasse asukohta Euroopas;
  • paindlik, efektiivne ja diskreetne.
  Total: